Правила користування сайтом і використання матеріалів сайту

Користувачі сайту зобов’язані виконувати Договір приєднання про використання сайту ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ”. Текстові матеріали (об’єкти авторського права), розміщені на сайті ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” (далі – матеріали), можуть бути використані будь-якими користувачами без отримання письмового дозволу Редакції ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” і на безоплатній основі виключно за умови встановлення гіперпосилання посилання у вигляді: ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” (https://edu.okhoche.com.ua/), розміщеної в першому абзаці копійованого матеріалу.

При використанні матеріалів і / або комбінованих матеріалів, що містять текстову частину з сайту ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ”, для інтернет-видань обов’язковим є пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку копійованого матеріалу. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів.

Гіперпосилання (для інтернет-видань) має бути розміщена в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. При повному або частковому цитуванні матеріалів з сайту ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” обов’язкове усна посилання (для теле- і радіопрограм) і письмова посилання (для друкованих видань).

Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на сайті ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” і в спеціальних проектах ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ”, що належать інтернет-виданню “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” і іншим третім особам .

У разі необхідності використання фото-, відео- і аудіоматеріалів ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” користувачі зобов’язані завчасно отримати письмовий дозвіл (згоду) Редакції ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” на використання таких матеріалів на оплатній основі. Інформація, розміщена на сайті ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” в місцях, відведених для рекламних матеріалів, і / або розміщена на сайті ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” під позначенням “реклама”, є рекламним матеріалом і належить третім особам.

Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах. Редакція сайту не надає довідкової інформації. Доповнення з приводу необхідності письмових дозволів Використання матеріалів ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ”, що розміщуються на порталі ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ”, шляхом їх повного або часткового відтворення агрегаторами новин мобільних додатків дозволяється тільки з письмового дозволу ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ”.

Під “агрегаторами новин” слід розуміти будь-яке програмне забезпечення, додаток, сервіс або веб-ресурс, які за допомогою RSS-каналів або іншим способом збирають вміст інформаційних ресурсів і частково або повністю відтворюють їх для користувачів у вигляді блоків, потоків, стрічок новин і т .п. ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів на свій розсуд власнику агрегатора новин на підставі його звернення, направленого в електронній формі за адресою ohocheschool@ukr.net ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від власника агрегатора новин будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу.

Використання матеріалів ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” можливо тільки після отримання відповідного письмового дозволу, яке може бути направлено за поштовою адресою власника агрегатора новин або в електронному вигляді на адресу його електронної пошти.

Письмовий дозвіл може поширюватися на окремий матеріал (матеріали) або на всі поточні і майбутні матеріали на ресурсах порталу ліцею “ОХОЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” і є дійсним протягом установленого в ньому терміну.